| bogdy20000 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum procedezi cand deții o trotineta, ce faci cand mergi in oras si vrei sa mergi in mall, de exemplu? Doar o opresti din aplicatia si o blochezi? Nu o poate lua pe sus si sa plece cu ea?laughing sau se leaga cu vreun lacăt?

1 răspuns:
| AnonimMareMareMare a răspuns:

Ii cumperi un antifurt care se leaga de trotineta si de ceva teava de fier de care sa fie prinsa. De un gard, o banca, ceva dur. Daca are ustensile hotul poate taia si antifurtul, dar de obicei cele bune se taie mai greu.