| pol13 a întrebat:

aui gasit zilele astea un articol cu un baiat care plange cu sange
http://myblog13.wordpress.com intrati aici si cautati-l, ce credeti despre acest ucru?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Fenomenul este rarisim.Si in Biblie este mentionata o astfel de situatie.Medicina va da un raspuns.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Subiectul a mai fost discutat. Te rog prieteneste sa nu mai promovezi cu pretexte de astea blogul tau. happy Macar fa-o fairplay daca tii mortis.

| inna a răspuns:

Nu cred ca e adevarat.

| Swabia a răspuns:

Am ramas fara cuvinte... Oare e adevarat?

| Sabwy a răspuns:

Am inteles ca exista un doctor care il av ajuta! domane ajuta-l!love struck

| danutza a răspuns:

O fi ceva in neregula cu tipu sau poate o inscenare..cine stie thinking

| darknet a răspuns:

Stiu, am vazut asta si pe site la Pro Tv. E vrajeala toata noaptea, nu-i niciun semn de la Dumnezeu, niciun fel de minune sau blestem sau toate trestiile astea pe care le spuneti voi. Are doar o hemoragie la nivelul glandelor lacrimale. Se poate tratata cu un oftalmolog specialist.

| Mixed a răspuns:

Wow ...nu stiu ce sa zic ...am inteles ca baiatul sufera de o boala rara ...este posibil ca lacrimile lui sa fie de sange din cauza bolii de care sufera ..in alt mod nu imi explic thinking

| adyth a răspuns:

Mai este un video pe youtube cu o fetita care "aparent" scotea cristale pe ochi... dar din cate am auzit...mai tarziu au aflat ca era falsa. happy

| Duster a răspuns:

Am auzit ca de la lipsa de calciu, se intampla lucruri din astea.

| nu-vreau-nume a răspuns:

Da asa e, am primit si eu mail de la Stirile Pro Tv.
sufera de o boala rara, si inca nu se cunosc multe amanunte despre aceasta.si nici alte persoane care sa sufere de ea

| dadsaffsd a răspuns:

Normal sufera de o maladie pe care nu au mai intalnito medici pana acum este un caz dificil dar este aadevarat asa este mainifestarea lui si in america mi-a zis unchil meu ca se doaneaza bani pentru el!