| KyLerMzQ a întrebat:

Azi am fost la bisarica si toti copiii vorbeau despre 2 oameni o femeie si un barbat imbracati in negru. Spunea ca poarta s-a inchis singura si ca in ochii lor se vedeau flacari. Ce ar trebui sa cred?

1 răspuns:
| HeiwaaSmilee a răspuns:

Eu zic sa nu crezi in asemenea lucruri pentru ca 99% sunt inventate de oameni ca sa atraga atentia asupra lor si a altor persoane. De obicei, cand oamenii sunt imbracati in negru este pentru ca cineva din familia lor au murit si poarta doliu. Faza cu ochii, ori este inventata, ori asa li s-au parut lor. Avand in vedere ca esti intr-o biserica, nu cred ca avea ce sa ti se intample rau. happy Demonii si diavolii sau cum vrei sa ii numesti nu se pot apropia de lucrurile sfinte, in special de altar. Iti propun sa te linistesti si sa nu te sperii de astfel de lucruri. Sti cum se spune, omul se sperie de ceea ce nu intelege. ^^

Întrebări recente