| YONTU a întrebat:

Cat costa o cartela de reincarcare Orange de 5 euro?
De exemplu, daca ma duc la un magazin Orange imi da o cartela de 5 euro cu 30 de lei( prin cod reincarcabil )?

Răspuns Câştigător
| alexa3000 a răspuns:

Da pe cod reincarcabil tongue

9 răspunsuri:
| alexa3000 a răspuns:

Da 30 de lei estewinking ca asa iau si eu tongue

| Mayuri a răspuns (pentru alexa3000):

Mie mi-a luat ieri 27 de lei pe 5 euro la reincarcare la Orange cu credit, nu cu minute. Vad ca pe la voi pe acolo sunt tepari, de 3 lei iti luai o paine laughing

| alexa3000 a răspuns (pentru Mayuri):

Mda... laughing naspa, cu banii aia poti face multe dar asta e, ce sa le faci?! laughing

| YONTU explică (pentru Mayuri):

Adica ti l-a pus direct pe numar? Eu vreau direct 5 euro pe cod reincarcabil! Se poate? happy

| YONTU explică (pentru alexa3000):

Adica ti l-a pus direct pe numar? Eu vreau direct 5 euro pe cod reincarcabil! Se poate?

| Mayuri a răspuns (pentru YONTU):

Da,direct pe numar, dar se poate sa primesti si cod.

| alexa3000 a răspuns (pentru YONTU):

Da pe cod reincarcabil tongue

| Ilisaysmeow a răspuns:

Costa 28 de lei sau 25 happy

| ddrmad a răspuns:

Nu stiu exact cat costa, dar daca intri intr-un magazin Orange, le dai banii, si-ti incarca ei direct pe numar, poti alege sa-ti dea si un cod, totusi.

| goguletzzzul a răspuns:

28 lei