| FaraNumeCaSeAfla129373749 a întrebat:

Salut ce sa aleg intre caine beagle golden retriever si labrador?
P.S. mai am inca un caine...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Salut, Labradorul, deoarece este un caine usor de dresat, cuminte, si foarte prietenos cu copii.Beagle-ul este foarte incapatanat si mai greu de dresat. Golden-ul este varianta mai "flocoasa" a labradorului deci si acesta ar merge, dar recomand labradorul avand in vedere ca mai ai un caine. Bafta! happy

| Trandafirii a răspuns:

Buna, cel mai indicat este Labrador, crede ma am axperienta in asa ceva este bun deoarece apara cat de cat, se poate dresa daca il iei de pui si isi iubeste foartemult stapanul, te sfatuiesc sa iei totusi un pui, este mai indicat si se va invata imediat cu tine, bafta!

| ykwty a răspuns:

Eu as alege un labrador.