| Alinu7 a întrebat:

cine are cont pe facebook si joaca country life, farmville, etc nu se poate sa culeg tot dintr-o data. fara sa dau click dupa click? cine stie? se poate asa ceva?

Răspuns Câştigător
| FashionDiva a răspuns:

Se poate doar daca achizitionezi cu bani reali diferite "cadouri" de la dezvoltatori. Gratuit nu se poate (mai primesti din cand in cand un cadou care de exemplu iti culege toti copacii sau iti culege toate animalele). Daca vrei neaparat, costa 2-3 dolari din aia din joc un cadou care face o singura data ce am mentionat mai sus.

1 răspuns:
| Alinu7 explică:

Ok, multumesc

Întrebări recente