| RobertRoow a întrebat:

Cine imi da si mie epice pe Metin2Fun dau la schimb:otel war+9, otel ninja+9, inel de EXP 462 ore, scutul leului+9 si scutul tigrului+5 Plzzz

1 răspuns:
| Ciorbistule a răspuns:

Epicele sunt 1.5kk, otel war = 300kk, otel ninja =200kk, inel exp =90kk, scut leu =100kk, scut tigru= 5kk nici macar jumate nu face omule...dar daca vreti iti dau cont lv 42 full+9 pe ro cu aura P pe leonis in schimbul contului tau. adauga id mess : sktkool si discutam