| zock123456789 a întrebat:

Sal care îmi da și mie un cont de Ninja cu lvl după 80 sau chiar 80 dacă se poate cu otel și epice +9 vreau cont pe metin2fun dau FUNDA plz!

1 răspuns:
| Darcos a răspuns:

Eu am razboinic 80 cu epice(Nu le folosesc ca eu sunt cam ghinionist si imi cad iteme; Sunt crud)

Conturile nu se dau pe gratis.Nu iti incerca norocul.Este gresit+Nimeni nu te va lua in seama

Sfat:Joaca si cresti in level...Eu asa am facut(Am batut un razboinic de 90 cu niste prieteni si mi-a cazut cata armura)
Norocul ti-l poti face si tu!