| DeeaPunk a întrebat:

Cine imi poate da niste exemple de jocuri online de gen :Wonderland Online (il joc de 4 ani si m-am cam plictisit), Imvu, Zu online ...de genu asta...Sa nu imi spuneti metin ca il urasc(sry pentru. jucatori).

Fundahappy

2 răspunsuri:
| Byencutzz a răspuns:

Si eu am jucat wonder 2 ani jum am lvl 66 cu rb dar m-am plictisit poate o sa-l reiau in vacanta de vara:X
sincera sa fiu imi este cam dor de toti nebunii si de caracterul meuhappy
am incercat toate jocurile crede-a dr prka wl le intrecea pe toatehappy

| Kokohae a răspuns:

Iti recomand sa te duci pe www.aeriagames.com acolo sunt jocuri destul de bune.