| AlexutzuCtza a întrebat:

Salut, cine joaca metin2 ro si poate ma ajuta si la o problema. Ieri 23.02.2011 s-a inchis serveru cum face mereu in fiecare miercuri, eu am un fishbot, si un hack de lure la metin2 ro, i-am dezactivat Hack Shield dar acum cand intru pe StartMetin stau putin in joc cam 5-10 secunde si ma scoate. Stiti cumva cum pot scapa de aceasta problema? Dau funda si hackurile celor care ma poate ajuta. Va rog Mult.

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Pai depinde mie imi facea asa dar chestia e ca nu stiu imi aparea o eroare cu multe semnuri ale intrebaru si dupa aia trebuia sa dau ok si ma scotea din joc unii spuneau ca e tot asa din cauza la hack shield iti sugerez sa instalezi din nou mt2 si sa vezi dupa aia si daca nu mere da-mi un mesaj cu informatii mai detaliate ok? daca iti mere dai funda?big grin

1 răspuns:
| Pufar1ne a răspuns:

Iti dau un sfat nu mai juca cu hack; P