| Ubisofy a întrebat:

Salut, la metin2 ro cand intru in joc astept 10 secunde si ma scoate din joc si imi apare hack shield decteted... c/...si nu merge sa sterg folderu acela ca am incercat sa bag un hack in metin2 si acu n mai pot face nimic cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| TheCrazyBoy a răspuns:

1)ori reinstalezi windowsul
2)ori il stergi pe bucatele gen:c/programfiles/mt2rohack/ si incepi si stergi din el cate un folder cate 2 asa incet si vezi ce se intampla... dacaca nu merge asta foloseste prima varianta