| TheKKosmyyn a întrebat:

Cine stie ca la youtobe cu un anumit program instalat in pc apare pe youtobe la melodia pe acare o asculti sub videoclip [download] si dai acolo si melodia este descarcata.Care este acel program?

2 răspunsuri:
| AbigailCiobotaru a răspuns:

Pentru a putea descarca o melodie mp3 pe pc trebuie doar sa intri pe urmatorul site: http://www.youtube-mp3.org/.Apoi cauti pe youtube melodia pe care vrei sa o descarci si scrii in spatiul acela site-ul melodiei, fara a instala un program. Sper ca la asta te refereai, si ca ti-am fost de ajutor.

| Grosu_Lucian_1985 a răspuns:

E cumva you tube downloader?(te sacaiam doar, normal ca e you tube downloader)