| Minalore a întrebat:

Cred ca sti de jocul Snake de pe telefon. Stiai ca il poti juca pe calculator? Iata cum: 1. Du-te pe YouTube, da drumul la un videoclip si oprestel la 00:00 2. Tine apasat sageata stanga aproximativ 5 sec. si apoi in timp ce o ti apasata apasa pe sageata in sus si da repede drumul la sageata din stanga (ca sa nu pierzi jocul) 3. Bucurate de joc si incearca sa rezisti fara sa te lovesti de marginea videoclipului... SUCCES!

Stiati smecheria?

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Stiam de smecheria asta, o lasau 90% din useri drept comentariu, ajungeau "high rated comments" si normal ca am vazut-o si eu XD.
sa stii ca nu e neaparat sa apesi pe sageata stanga 5 secunde. o poti tine si doar 1-2.
tu stiai ca poti juca in timp ce asculti melodia? cand te joci ii dai play, si dupa... enjoy! doar ca trebuie sa ai grija ca poti ameti cand vezi atatea chestii care se misca si tu cauti bila aia laughing

3 răspunsuri:
| SugarAndSpice a răspuns:

Da, la mai toate video-urile de pe youtube este cate un comentariu de genul acestuia.

| GoldwinNn a răspuns:

Prea tare chestialaughing)big grin

| RockaruL a răspuns:

Da stiam aia este pentru cand se blocheaza vidoul sa nu te plictisesti...laughing