| DanDannn a întrebat:

Am descoperit un nou secret de la youtube! poti juca snake!
Tineti apasata tasta dreapta cu sagetuta pana se termina videoul, dupa aceea in timp ce tine apasata tasta dreapta apasati-o si pe cea din sus.
Voalla! Snake pentru orice video! De acum in colo am un motiv sa ma uit la fata lui justin bieber ca sa ii bag viermi in nas :X
Intrebarea este : Va place mini joculetul?

9 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Dai pause la video si te joci cat vrei. Cand iei o bulinuta zici ca ai luat 10 asa de tare se lungeste

| comansorin a răspuns:

Tare faza cu snake-ul din puncte!

| Λndrei a răspuns:

Stiam de acest lucru de o buna bucata de timp si este utila cand ai probleme cu netu sau ai o limita la transfer mica, asa pana se incarca filmuletu' te joci snake.Lucrul asta il faci in cazul in care nu ai altceva de facut.

| mnopqr a răspuns:

La mine nu merge sad

| DanDannn explică (pentru mnopqr):

Dupa ce ai facut ce am zis eu, si a aparut chestia aia in sus, trebuie sa apesi repede dreapta sau stanga ca sa mearga sarpele in acele parti!

| eugeneuu a răspuns:

Interesant happy

| Raamonikaa a răspuns:

Daaa. Coool!

| Player54 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Foarte tare am incercat si eu dar nu tine mult.