| Ellaa98 a întrebat:

Cum fac sa vad conversatiile trecute de la messenger [Adica de exemplu am vorbit cu cineva, iar acum vreau sa vad ce am vorbit. Cum fac asta? ]. Mie nu imi mai apare ce am vorbit, desi imi aparea.Deci cum fac sa imi apara? Dau funda :d

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Urmezi succesiv pasii urmatori: Clic pe "Mesenger"-apoi pe "preferences", pe "archive" si selectezi optiunea 1 "yes, save all my messages".Din acel moment ti se vor salva toate convorbirile.Succes!

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Dai sus la Messenger-Privacy Options-Conversation Histpry- View Conv.History

| 이벨 a răspuns:

Apesi tasta F3. Depinde si cat sunt de vechi conversatiile.

| Λndrei a răspuns:

Pai mai mult ca sigur ai facut setarile in asa fel incat sa nu se mai salveze conversatiile.

| leibu a răspuns:

Ele sunt salvate undeva in calc dar iti trebuie programul acesta http://adf.ly/3c5b2