| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cum schimb grafica la ps3 de le 1080p la 720p? Va rog sa ma ajutati, dau funda!

3 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Ps3-ul scoate automat 1080p. Intra la setari si modifica in 720. Tot acolo mai ai niste setari pentru hdmi (nu stiu sa-ti spun exact ca nu sunt langa ps3), incearca-le si pe alea.

| RoByTzU123 a răspuns:

Se schimba singura odata ce intri intr-un joc!

| daryusborodi a răspuns:

Deci,nici unul dintr e voi doi nu mi a dat un raspuns bun dar totusi am reusit punand cablul hdmi si doar atunci reusesc sa setez, deci nu cred ca voi da funda