| aurel_9674 a întrebat:

Salut big grin vreau sa dau drumu la un post radio online...muzica dance/house happy mai pe scurt ce baga si cei de la zu kiss vibe dar am nevoie de un nume sa sune frumos la un slogan cum au cei de la kiss"kiss kiss in the mix" laughing aveti vreo ideee? daca aveti vre una scrieti aici happy apropo caut dj si deejaytze multumesc ca ati citit :* va rog sa-mi dati o idee frumoasa de nume

3 răspunsuri:
| al3xal3x1 a răspuns:

Radio fun>uite si-un slogan >>>la radio fun tu faci muzica/programul! si da ma intereseaza sa fiu DJ si am si experienta!

| SecretAgentLyla a răspuns:

Nume de radio:
Replay Fm
RADIO F
Lol Fm

Radio Of!
Of! FM

Radio Bang

Radio Boom
Slogane:
of! is on
of! is from only fun!
Boom makes your ear Boom!

| sese98 a răspuns:

Ce radio baga id meu nin lista ta de mes colude_360@ymail.com pls vreau sa ascult radi-ul tau