| TruLaLa a întrebat:

Dati-mi niste site-uri de handmade cu idei pentru craciun! dau funda)

3 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Www.cherieboutique.ro Sper sa iti placa!

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! N-am putut sa nu-ti raspund la intrebare tinand cont ca-mi plac lucrurile facute manual foarte mult. Deci uite un site potrivit: http://familyfun.go.com/christmas/homemade-christmas-gifts/. Sper sa-ti placa!
PS:Explicatiile despre cum se face un anumit cadou sau materialele necesare sunt date in engleza. Sper sa nu te deranjeze! Pa, pa!

Întrebări recente