| RainbowEye a întrebat:

De ce imi apare cand vreau sa intru pe site-ul www.lovendal.net aceasta scris:Forbidden

You don't have permission to access /wp52/category/recordurile-lui-lovendal/ on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request? Cui i se intampla la fel si care este problema? Probleme de site?

Răspuns Câştigător
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Păi traducerea ar fi cam așa: (de la google traducere) Interzis

Nu aveţi permisiunea de a accesa / wp52/category/recordurile-lui-lovendal / pe acest server.

În plus, un 404 Not Found eroare a fost întâlnită în timp ce încerca să utilizeze un ErrorDocument de a gestiona cererea
Bun, poți să dai OK ceva?
Dacă nu, eu zic, să te duci la o altă pagină care te duce la extraterestrii de exemplu.
Poate așa merge.
Dacă îți apare OK încearcă să dai OK și vezi dacă te lasă.
Dacă nu te lasă, încearcă altă pagină, așa cum ț-am spus.
Baftă!

1 răspuns:
| RainbowEye explică:

Dau funda