| Zoey112 a întrebat:

deci chestia e ca am 14 ani si vroiam sa va intreb ce as putea face eu si cu prieteni mei ca sa nu ne mai plictisim (afara din casa) avand in vedere ca e iarna si nu e zapada?

8 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Plecari cu bicicleta in afara orasului happy sau in zone straine

| mariass a răspuns:

Puteti sa mergeti la o cafenea draguta/ o ceainarie, poate stiti deja una. Puteti bea o ciocolata calda/ un ceai si sa stati de povesti, puteti sa mergeti la patinoar. sau sa mergeti in parc sa va plimbati mai multi. Puteti sa mergeti si la cinema mai multi. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| CaffeBoy a răspuns:

Fa sex

| Jewlie a răspuns:

Luati mai multe pet-uri de bere ( de preferat Timisoreana), mergeti intr-o scara de bloc, have fun...

| geoox13 a răspuns:

Plimbati-va, mergeti la o ciocolata calda intr-un restaurant ceva. ai 14 nu poti sa te duci prin cluburi.

| voineamario a răspuns:

In primul rand in afara de locatia care o alegeti este bine sa faceti glume, sa spuneti bancuri sau cum spun unii sa faceti "caterinca" happy, anturajul schimba monotonia deci incearca sa ai pe cineva glumet in anturaj.

| FlorinStelistu a răspuns:

Ok,puteti merge daca sunteti mai multi in oras va plimbati, vorbiti etc.

| Andruna a răspuns:

Da-te cu sania pe casa.