| isshmen a întrebat:

Salut din nou.am descarcat si eu American Poker II de aici http://www.coolrom.com/roms/mame/7866/American_Poker_II_ (set_2). php ...si cand dupa ce il dezarhivez nu`mi da nimic unde ma pot juca.de ce oare?! sau stie cineva alt site de unde pot descarca American Poker II (acela cum e la Jocurile Mecanice-Aparate)? v-as fi recunoscator!

34 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Se pare ca nu mai merge, din pacate. Eu il am deja. Singura solutie e sa ti-l trimit pe mess, daca vrei.

| liviucdc a răspuns (pentru miruna-apostol):

Imi poti trimite si mie pe mess jocul american poker ala vechi? id-ul meu este liviu_cdc@yahoo.com......multumesc

| petcuion86 a răspuns (pentru miruna-apostol):

Buna miruna as vrea te rog si eu daca vrei sa-mi dai si mie jocul de pocker american te rog da add la id meu petcu_ion86

| sorin15a a răspuns (pentru miruna-apostol):

Buna.poti sa imi trimiti si mie jocul pe sorin15a@yahoo.ro? multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai primit de la miruna pokeru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am American Poker 2, ca si acelea de la aparate, cel cu fondul albastru, doar ca nu are sunet. Trimit eu oricui, dar as prefera si eu jocul cu sunet.

| petcuion86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna as vrea te rog si eu daca vrei sa-mi dai si mie jocurile de pocker american te rog da add la id meu petcu_ion86

| petcuion86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimitemil si mie te rog id petcu_ion86

| Mitrofan_George_1988 a răspuns (pentru petcuion86):

Care vrea american poker 2 eu il am cu sunet contact kollyma_george

| Kiruta1985 a răspuns (pentru Mitrofan_George_1988):

Da din pacate si eu ma chinui de 2 ani si nu gasesc american poker 95 sau 2 am incercat cu tot felul de programe EMULATOR dar fara nici un rezultat MULTANI si SANATATE care ar dori sa ma ajute multumesc mailu privat:kiruta1985@gmail.com

| sorin15a a răspuns (pentru Mitrofan_George_1988):

Buna.poti sa-mi trimiti si mie jocul? mersi

| sorin15a a răspuns (pentru Mitrofan_George_1988):

Salut.imi trimiti si mie jocul? mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Se poate sa-mi trimiti jocul pe mess. Te rog sa-mi raspunzi si-ti voi da ID-ul. Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Please vreau si eu american poker 2, pe mess id: cosmos_mario! mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fratilor, va rog frumos ajutati-ma si pe mine unu cu American Poker II va las adresa mea de mail gammonnatore@yahoo.com si puteti sa mi-l trimiteti direct pe mail, id-ul de mess e acelasi. Multumesc mult oricui ma va ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi trimite si mie dau o bere big grin
MESTERU1978@YAHOO.COM 10X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi trimite si mie jocul cu american poker 2? id-ul meu este: ana_bebe26

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau si eu neaparta cine e draguta sa mi-l tr si mie ca il vreau
id meu: florin_giuroiu2007 va rog cat mai repede posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut incearca sa intri pe paginacu rezultate 21 30 a 2a adresa si vezi ca iti da acolo sa descarci.incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu american poker2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miruna-apostol nu vrei sa ne trimiti si noua pokerul asta ca doar vezi ce addicted suntem dupa jocu asta mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesc nicaieri jocul...va rog cine poate sa mi-l dea si mie...sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustyu ca nici eu nu pot juca edecat online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt Gabi trimite-mi si mie jocul American Poker 2 cu fondul albastru cu sunet.Adresa mea de ID este gabriellaurentiu93.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt Gabi.Am si eu jocul American Poker 2 cu fondul albastru si cu sunet.

| valy91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gabi mai ai jocul frate ca la`m cauta ca nebunul si nu gasesc decat circu ala de american poker 2 id meu este: val3ntyn4you18

| sorin15a a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut.vrei sa mi trimiti si mie jocul pe adresa sorin15a@yahoo.ro? multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe www.industrial.wgz.ro

| Ion_Ion_1980 a răspuns:

De ce nu merge poker?

| poc a răspuns:

Am rugamintea sa imi trimiteti si mie jocul. Am bagat multi bani cand rula pe aparate:

cis_marie@yahoo.com

E chiar format dupa jocul de la aparate?