| Armyanka a întrebat:

Salut din nou! TPU s-a tampit da`sa tampit rau de tot nu asastraight face. Cand raspund la intrebari si dau la Vizualizare profil arata ca am ajutat de expemplu doar pe X.Imi puteti spune ce are? Fundaa`

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. In timp (cateva ore) vor aparea pe profilul tau si pozele celorlalti, pe care i-ai ajutat. Nu-ti fa griji. Succes! Numai bine.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@вaявιє, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| noktambul a răspuns:

Nu-i plac blondele inteligente cu numele Barbie laughing

| noktambul a răspuns:

Venita de la tine, consider replica drept un compliment!

| zooooza a răspuns:

Pai raspunsurile nu apar imediat.Nici persoanele ce le-ai ajutat nu apar imediat.
Adica nimic nu apare la doua secunde dupa ce ai facut o setare(ai raspun, ai modificat profilul, etc...)

| Armyanka explică:

@noktambul Nu inteleg limba prostilor!

| Armyanka explică:

*Exemplu scuzațihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU se actualizeaza de doua ori pe zi(daca nu gresesc). In momentul actualizarii va aparea numarul exact de raspunsuri/intrebari pe care le-ai postat, dar pana atunci acestea nu vor fi vizibile la profil.