| shhhs a întrebat:

Salut,
Era maidemult un joc horror, gen puzzle in care era vorba despre o casa in care gaseai diverse indicii despre cum sa scapi de acolo de ex. gaseai un jurnal, o pagina de ziear si altele...Jocul e foarte vechi il jucam si cand aveam 10 ani big grin va rog imi poate spune cineva cum se numeste?
Dau funda, merci mult.

3 răspunsuri:
| shhhs explică:

LadyNaty sorry da nu-i ala. In jocul de care vorbesc eu e o casa mica, modesta si veche big grin jocul care mi l-ai aratat e mult mai nou big grin. mersi oricum.

| LadyNaty a răspuns:

Http://www.jocuri.name/......screen.php
Asta? Si mai am o idee...Zi-mi daca e acela, daca nu e mai caut:p!

| SD_5363 a răspuns:

The balck cat frate