| LeGeorge a întrebat:

Eu joc metin2 GX(http://mod1.metin2gx.ro/)si nu stiu cum sa-mi iau un cal.Ma poate ajuta cineva va rog?

20 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Eu am jucat si am avut lvl 42 fara cal... nu poti, am un prieten si o incercat de 1000000000000000000 de ori si nu merge sad

| LeGeorge explică:

Eu am 69
warr
3p
otel+9
nimfa+6

| coMpLeT a răspuns:

Calul se ia cu bani adevarati prin donatie altfel nu merge, te rog funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe gx trebuie sa donezi 200lei siti da militar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall mah nu inteleg am lev mare pe gx sin vreau cal militar cum fac rostttttt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spui si mie cum imi fac cont pe metin2gx?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu
stiu
te duci
la grajdar si iti da o misiune dar tu stii un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu iti iei med de cal si te duci la grajdar si i le dai...si iti da cal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ca sa-ti iei cal iti trebuie monede sop si ca sa ai monede sop trebuie sa donezi bani adevarati iar calul costa 20 de ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 79 si nu gas nicaeri si ma enerveaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ne lovim mereu de problema cu cai si alea alea pe GX Degeaba spuneti faza cu medaliile si grajdaru alea's puse acolo aiuria doar asa de Funky.
Pentru a avea cal trebuie sa mergi la banca [SCRIE CLAR LA GARDIAN CA TREBUIE SA DONEZI ETC ETC] sa revenim, sa donezi 20lei apoi sa vb cu GM in legatura cu donatia facuta...laughingsi voi astia nu va mai bagati sa dati explicatii proaste daca nici macar nu jucati metinGX ca va faceti de ras pe bunelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci chemare pentru cal la lvl de armat cred ca iti da imagine de cal dar... oricum ca sa iei cal trebuie sa donezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa donezi 200 lei big grin sa iti iei cal

| speedrouch a răspuns:

Eu nu stiu! mie imi da eroare cand vreau sa intru in joc

| HappyFaces a răspuns:

Nu se poate.Trebuie sa donezi bani adevarati.

| alin10barbu a răspuns:

Auzi nic eu nu stiu
ce lvl ai?
eu am 57
warr
am 3 p

| alin10barbu a răspuns:

Auzi nic eu nu stiu
ce lvl ai?
eu am 57
warr
am 3 p

| mihai_8304 a răspuns:

Nici eu nu stiu.
am lvl 79 cu otel +9 ninfa +9 tot pe mine +9 si 900kk

| Katalin_Maryan_1997 a răspuns:

Poti sa iti iei cal fara bani reali... Poti cumpara de la un alt player cartea armata si cai...Dar trebuie ca GM-ul sa aiba assist la negot ca sa iti dea 21 de puncte la cal big grin