| Loola_4761 a întrebat:

Exista un site unde pot gasi semnele din animeul "Naruto" ale Satelor ascunse?big grin Mai exact semnul din Satul Ascuns in Nisip big grin

3 răspunsuri:
| qxeenbee a răspuns:

Pai un site chiar nu stiu dar ca sa nu astepti pana primesti rasp. cu site-ul iti sugerez sa tastezi la google imagini "village hidden in the sand symbol" si il vei gasi. asa poti face cu toate. sper ca ti-am fost de ajutor! ^^

| Loola_4761 explică:

Va multumesc, dar probabil nu mam exprimat eu bine... voiam sa zic unde sa le pot copia ca cele de hi5 sa le pot pune la nume...

| hflorin a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search

ce spui de asta?
sunt o gramada de semne de la satul ascuns nisip.