| denistttt a întrebat:

Salut Exista vreun Site in care poti sa iei monede de dragon pentru metin2 gratis?

3 răspunsuri:
| MeGeorGiAnna a răspuns:

Nu exista am cautat si eu... dar n-am gasit... tas recomanda sa nu dai banii degeaba ca apoi te plictisesti odata si odata de metin2 sau iti va fi furat contul si in loc sa te bucuri de itemul / itemele cumparate iti plangi de milastraight face

| seby15 a răspuns:

Monedegratuite.yolasite.com este acest site si merge 100%! Multi au recomandat1

| PinkZumm a răspuns:

Exista www.Metin2Euro.tk sincer nu am incercat dar multe persoane zic ca merge

Întrebări recente