| xCrazyWolf a întrebat:

Exista vreun site unde sa fie carti online (cum sunt cartile de citit, doar ca puse pe calculator)?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca exista.

| RAY a răspuns:

Scribd

| mixxjim a răspuns:

Gasesti aici foarte multe http://www.cartiaz.ro/index.php?option=cat&id=16&pag=1. In stanga ecranului ai o coloana cu Categorii, domeniile din care sunt cartile, daca vrei din vreun domeniu anume, si in fiecare domeniu sunt asezate in ordine alfabetica, sunt mai multe pagini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, scrii la google cum se numeste cartea -autorul si mai scrii alaturi si online
ex :Stapanul inelelor-J.R.R Tolkien -online
Bafta!

| Hermaniona a răspuns:

Gradina povestilor