| robytzu96 a întrebat:

Fac 14 ani, anul acesta si vreau sa-mi iau un skate board, sunt incepator as vrea ceva mai ieftin pana in 50 Lei. IN CRAIOVA

3 răspunsuri:
| nicolicipici a răspuns:

Buna! la carrefour! eu de acolo mi-am luat

| Comyasu a răspuns:

Cel mai mic pret al unui skatebord este de 35 de lei oriunde in tara, dar ala la 50 de lei cred ca e potrivit pentru incepatori asa am avut si eu.

| robytzu96 explică (pentru Comyasu):

Ok. Am gasit ierii intr-un magazin dar avea defecte. de ex fierul acela pe care sunt asezate rotile era stramb, unele rotii erau blocate. Era 27 lei cel mare si 17 cel mic