| anonim_4396 a întrebat:

http://www.youtube.com/watch?v=_te6dLVeqa8&feature=relmf u Este taboo, comentati videoclipul si cel mai bun raspuns primeste funda iar ceilalti vot! Nenorociti parintii care il lasa nu?

Răspuns Câştigător
| Addicted2sweets a răspuns:

Dmne sunt de acord cu tine oare cine lo fi inv si cine ii da voie? adica sincer de ce fumeaza? o sa-i fie greu sa se lase sau nu o sa se la se si o sa moara mai repede cu cancer la plamani

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De doi ani, Ardi Rizal fumeaza 40 de tigarete pe zi, uluitor. El a fumat, deoarece el a fost invatat la varsta de 18 luni după ce tatăl său i-a dat primul său fum. Acum, el este dependent.
Pentru mai multe detalii despre această vizită poveste: www.andfinally.tv/2010/06/smoking-toddlers-40-a-day-habit/ #-mai 2822
pentru povestea completă, imagini şi interviuri cu părinţii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El cu maicasa http://www.youtube.com/watch?v=DW8s4X8jdas&feature=relmfu Grasomegu :D zic ca are mai mult de 2 ani, gesturile sunt ca un om mare.