| danielavinca a întrebat:

Salut imi place sa cant la orga unde as gasi niste melodii si versuri si note sau doar note va rog ajutati-ma daca stiti si fundita pentru cele mai bune idei

2 răspunsuri:
| Andreea_1914 a răspuns:

Si eu am orga si imi solfgiez singura cantecele din cartea de muzica de a 5. Daca nu sti sa le solfegiezi singura spune-le parintilor sa te ajute pentru ca asa faceam si eu inainte

| alinutza83 a răspuns:

LA un profesor de pian de la Soala/Liceu de arta, prin intermediul elevilor sai.