| cristicntrg a întrebat:

Imi puteti recomanda un magazin de skateboard-uri sau adrese de strazi unde as puta gasi? Sunt din Constanta si caut de vreo o luna si tot nu gasesc. Multumesc!

7 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Incearca la Carrefour sau la Intersport(magazin tot din incinta complexului Carrefour). Acolo gasesti sigur.

| atomic a răspuns:

O lista cu cele mai populare skate shopuri romanesti: http://sk8ing.ro/skate-shops/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La piata de ruj se gasesc la 50 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi un skate de 170 lei de care mi-am luat si eu din dechatlon!

| devilishsk8ing a răspuns:

Bmx-magazin.ro => cel mai tare site romanesc de bmx-uri, skateboarduri si tzoale din romania

| Imownbey a răspuns:

Poti gasi in incinta TOM la un magazin specializat in skate, haine, shoes

| Munteanu_Dragos_1997 a răspuns:

Buna,Chiar pe strada Stefan Cel Mare din din Constanta, s-a deschis un magazin de skate ft beton langa Leonardo.