| DianaMoon a întrebat:

Imi puteti spune cam cat ar costa un clasor e timbre?

Răspuns Câştigător
| Lizarazu a răspuns:

Nu ai precizat, dar cred ca te referi la unul gol ca sa il completezi tu. Depinde de format (A4, A5 etc.) si cate file sa aiba. Cel mai ieftin ar fi vreo 20 lei si poate ajunge mult, depinde ce format, material etc.

Unul cu timble. pff. destul de mult daca are timbre vechi si mai ales din strainatate.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
incearca aici.
http://www.magazinul-colectionarilor.ro/index.php?cPath=15_16
O frumoasa zi sa ai:)

| onasis1961 a răspuns:

Depinde ce mărime vrei, uite aici să-ţi alegi ce te interesează:
http://www.okazii.ro/cautare/clasor+timbre.html

| alexs99 a răspuns:

20-30 de lei

| XxAnonimuXx a răspuns:

Nu pre mult

| Mihai_Viorel_1992 a răspuns:

Vand clasor cu timbre vechi anul 1786-1899 cu 450 de timbre 550 de lei

| Mihai_Viorel_1992 a răspuns:

Vand clasor cu timbre vechi anul 1786-1899 cu 450 de timbre 550 de lei astept rasp