| mEnjoy a întrebat:

Salut, Imi puteti spune si mie pentru inceput daca e bun videoclipul acesta http://www.youtube.com/watch?v=xPXDLZ8zz7k&feature=playe r_embedded,
noi practicam acest sport de o luna, astept raspunsuri si informatii utile pentru noi,
Mersi.

Răspuns Câştigător
| offline a răspuns:

Super :X. Aveti un profesor care va antreneaza? happy Sau sunteti la vreo scoala de parkour? love struck. Te intreb pentru ca mi-ar placea sa practic si eu tongue. Daca ma poti ajuta lasa-mi un msg te rog :*. Mersi love struck!

6 răspunsuri:
| ZuZuAleX a răspuns:

Mie mi se pare binewinking baftawinking

| TheOriginalUser a răspuns:

Foarte bun videooclipul :Oce miscari :O:Obvkiss

| ptvoi a răspuns:

Pentru o luna chiar ff fain...bafta in continuare sunteti chiar bestiali.

| offline a răspuns:

Sunt foarte tari miscarile love struck! Succes in continuare :*!

| dony a răspuns:

Mai aveti mult de lucrat dar pentru inceput e bine

http://SPAM.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iacccc