| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune un site de unde pot face mai multe like-uri pe Facebook? nu conteaza daca sunt face sau reale. impoertant este sa functioneze. si sa fie sigure. sau poate un schimb de like/ador la profil. link la profilul meu: https://www.facebook.com/arina.florea?fref=ts
astept. daca vreti da-ti-mi add. accept majoritatea cererilor. :)))) multumesc.

Răspuns Câştigător
| alexplayer11111111 a răspuns:

Http://addmefast.com/
Faci cont, te uiti la videori sau dai like pe Facebook/Instagram/yt. Dupa ce dai like/subscribe ei iti dau niste puncte. Punctele alea valoreaza likeuri ..Ai acolo optiunea sa iti lasi link cu poza/videoul dorit si cativa arabi iti vor da like