| RuxandraDeea a întrebat:

Imi spuneti niste filme bune?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Saw, Inception, Requiem for a dream, Si caii sunt verzi pe pereti

| Amiiii69 a răspuns:

De groaza, final destination 1 2 3 4 5. iti recomand sa te uiti ziua pentru ca eu m-am uitat seara si aveam cosmaruri. nu e chiar asa de rau. animalul, gradinita lui taticu`..depinde ce cauti. academia de politie. vasul fantoma. the grudge 1 2 cred ca si 3 a aparut. REC 1 2 3. rec e cel mai ce

| Cataliciiii a răspuns:

The grudge, hohoho 1 2 3, pollar expres

| loliPhi a răspuns:

LOL, A walk to remember, A cindrella story[muzical], Ce isi doresc femeile;