| denisinho32 a întrebat:

Salut, in legatura cu metin2 ro, la pescuit, vreau sa stiu la fiecare peste cate secunde sa stau... imi ziceti? ziceti la toti pestii si la toate chestile sau cum faceti voi, si daca merge dau funda si ca ii folositor si amuzant si inteligent orice numa sa scrieti cum faceti

9 răspunsuri:
| RoCkeRitZaa a răspuns:

Buna... pai depinde + cat ai undita daca e cu + mai mik 2-3 secunde, daca e cu + mai mare 7-8 secundewinking plsss funditabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imediat ce dispare la salau, 5sec. la mandarina si crap, salau mare si crap hinezesc 7, si pastrav 6 sec.

| andreigroza19 a răspuns:

Fii atent. daca nu e nu stiu ce s-a agatat, dupa ce dispare chestia de pe cap dai dupa 3 secunde la roice nu conteaza.

| gsghdfhsdfhds a răspuns:

-puteti pescui diverse tipuri de pesti, pentru fiecare categorie este un timpsmugpesti normali: 2 sec dupa nor;>pesti semi-rari: 3 sec dupa nor;>pesti rari: 1, 5 sec dupa nor;>vopsele: 4 sec dupa nor;>item: 1 sec dupa nor

| AdySmarty a răspuns:

Da cam trebuie sa astepti vreo 7-8 secunde

| AdySmarty a răspuns:

Da daca vrei un hack smug

| bitzu1998m2 a răspuns:

Salau- 3 secunde
mandarina- 3 secunde
crap- 3-4 secunde
crap chinezesc- 3-4 sec
peste lotus- 3-4 sec
salau mare- 6-7 sec
pisica de mare- 3 sec
somon 3-4 sec
funda?

| FlorinEX_7651 a răspuns:

Da cam vreo 7... 8 secunde