| Sergiuady98 a întrebat:

Metin2: Imi puteti spune cate secunde trebuie sa astept pentru pestii pe care ii poti prinde la pescuit? as vrea sa stiu secundele la toti peste gen ( salau,anghila, biban etc. )

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Salut mi-am adus aminte ca si eu jucam metin când eram mai mic, acum am 24 ani, ma rog si stiam doua metode bune de a prinde pește: 1. Dupa ce apărea semnul ala cu pestele sus număr 1, 2, 3 in minte si la 4 apasam space. 2. Imediat dupa ce apare semnul apesi ( metoda 1 e mult mai bună).