| anonim_4396 a întrebat:

Joc Metin2RO si am dezactivat Hack Shield si mi-a mers perfect cu hackuri, dar de ieri, cand iar a fost oprit Metin-ul nu mai pot juca, imi zice
DETECT_GAME_HACK
Undefined hacks (0x300072e). cine ma poate ajuta are funda. Astept raspunsul vostru

Răspuns Câştigător
| mediu a răspuns:

Adica te-a prins cu hack incearca sa reinstalezi MT2u si sa stergi hacku si verifica daca nu ai primit ban daca ai primit ban fa-ti alt cont. fundita?

4 răspunsuri:
| bennykid a răspuns:

Cum ai dezactivat hack shield? de la reg edit? happy

| bennykid a răspuns:

Mediu...tata.nu te baneaza doar pentru ca hackshield iti gaseste un hack pornit.doar ti se inchide metinu.si atat. poti intra iar.doar ca de fiecare data cand pornesti hacku.ti se inchide metinu si atat.

| kokonatus a răspuns:

Salut! mane exact asa imi apare si mie si nustu ce hack ma in pc in fine cum dq ai dezinstalat hackshildul sau cum ai rezolvat problema cu eroarea