| Raul199612 a întrebat:

Lasati-mi si mie un id de mess sau skype sa putem vorbi acolo despre ceva, este vorba despre jocul wartune si vreau sa ma ajuti cei care stiu... ok daca nu vreti sa imi dati id-ul de mess macar spuneti-mi aici ce trebuie sa fac.Dar ma bine o sa va las eu cateva intrebari.

1)Care e cel mai bun caracter?
2)Cum cresc dmg-ul/HP/apararea, aici stiu ca cu gemuri dar nu stiu cum le pun, cum le creez, aici va rog sa imi explicati
3)E important sa activez la Academy alea patk medf HP, stiti voi (spuneti-mi ce sa upgradez si pana la ce level) ca sa pot da si eu un dmg mai mare.

Era un Knight de lvl 29 si eu 21 eu dadeam 99 150 si el dadea 450-700, si nu stiu cum sa dau si eu asa.

Asadar va rog sa ma ajutati si pe mine ce trebuie sa fac si sa imi explicati

PS: fundita+Vot :****

1 răspuns:
| Luisan_Lincan_1996 a răspuns:

Sall joc Wartune de ceva timp sunt Knight de lvl 60 am set pvp de lvl 55.
Dar am ajuns la concluzia ca e mai bun setu pve decat cel pvp finca cel pve at-i da Dmg dealt +500(set lvl 60) si cel pvp ignora doar 2000 pdef, Deci setul pve da mai mult dmg ca setul pvp.