| MrRazvan a întrebat:

Salut lume! Am o intrebare pentru cei mai pasionati ( priceputi ) de Sony vegas / CyberLink PowerDirector. Deci sa zicem ca vreau sa fac un vlog. Ma filmez etc bag in pc ajung la edit. Eu vreau ca in spatele meu sa fie afisat un video sau ceva iar eu sa fiu acolo dar fara peretele original. Daca nu intelegeti ce vreau sa spun add razvant_x98@yahoo.com sa va dau un exemplu iar pentru cei care au inteles si stiu cum se face sa imi spuna cum se numeste Efectul Si daca se poate sa imi dea si un tutorial.

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Sunt multe tutoriale pe youtube pe tema asta, se poate face foarte usor.
Succes!