| bobyy a întrebat:

Salut vreau sa filmez un video si in spatele meu vreau sa se vada negru adica sa nu se vada mobila sau pc sper ca intelegeti am Sony vegas pro 9 astept rasp

Răspuns Câştigător
| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Pai, din ce stiu eu iti trebuie o camera video cu functie chroma (care te poate decupa doar pe tine) si green screen. Apoi poti pune pe fundal ce vrei inclusiv negru. Alternativa cu o camera normala ar fi chiar sa gasesti un decor (panou, perete etc) negru sa-l folosesti ca fundal dar aici mare atentie si la conditiile de iluminat ca nu va iesi perfect.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara un Green Screen!