| Kampion a întrebat:

M-am uitat astazi la micul meu ponei (prietenia este magica) dar era acelasi episod vazut mai de mult. Cred ca minimax nu stie ce baga si tot reply da automat la televizor. Am incercat sa caut episoade pe hub da nu merg. Ce episoade noi imi recomandati? Episoade noi ex : my little pony friends is magic : baby cakes. Dau funda de a adevaratelea.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Scratch_Mlp_Vinil_2000 a răspuns:

Salut,iti pot recomanda sa te uiti sezonul 4(este foarte interesant) iar al-cincelea va fi pe 18 februarie.