| SoRyN1997 a întrebat:

Salut ma ajutati cu niste binduri pentru cs? pls
de ex: bind "j" "say_team Cover me" din astea faine dar inloc de cover me ceva mai fainhee hee [ fundita +vote ] Go Go Go!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ti le-as putea da pe cele importante:
bind ENTER +attack
bind e +use
bind m +choseteam
bind. +buyammo2
bind, +buyammo1
bind h +commandmenu

| SoRyN1997 explică:

Naspalaughing alceva?

| bobost77 a răspuns:

bind "KP_5" "say_team ---====Vino unu cu mine sa ma sui aici sus====---"
bind "KP_LEFTARROW" "say_team ---====Calm... fara pasi====---"
bind "KP_END" "say_team ---====Nu va GrabiTi...Fiti calmi"
bind "KP_UP" "say_team" ---===vino dupa mine repede===---"
bind "KP_DOWNARROW" "say_team ---====Meciul a inceput nu va ganditi la femei..haideti pe eilaughing====---"
bind "KP_PGUP" "say_team ---====RuSh LunG RepeDe====---"
bind "KP_PGDN" "say_team ---====HaiDe nu-i nimic hai pe ei====---"
bind "KP_RIGHTARROW" "say_team ---====Duceti-va 2 la x1 si restul veniti cu mine====---"
bind "KP_HOME" "say_team ---====RuSh X1 RepeDe====---"
bind "KP_UPARROW" "say_team ---====RuSh X2 repede====---"
bind "F11" "say ---====SaLuT ALLzzzzz====---"
bind "F12" "say ---====NoapTe Buna ALLzzz====---"