| alexcs123 a întrebat:

Mi-am instalat fifa 11 si nu am dat unde sa o instaleze iar acum nu o gasesc nicaieri.Cine imi da un program sau ceva cu care sa o gasesc ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| EddyGeo a răspuns:

Salut o solutie ar putea fi urmatoare:
sa cauti in partitia unde ai instalat windows-ul si sa intri in program files>>>si cauta acolo folderul care are numele companiei ce a fabricat jocul si anuma EA SPORTS SAU EA GAMES
nu mai stiu sigur
SI ALTA VARIANTA:
intra in meniul start si selecteaza run>>>dupa care trbe sa scrii in caseta care o sa iti apara urmatoarele caractere: %appdata%
Dupa ce ai scris asta ar cam trebui sa fie la fel ca si in program files dar aici vezi orice dar orice folder care este director de vreun program/joc.
Daca nici asta nu merge da un reply si mai stiu eu cateva solutii.
bftawinking
Funda?happylaughing

3 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Daca s-a instalat trebuie sa existe undeva in calculator.
Da cilc pe "Start", in stanga jos. ar trebui sa ai un chenar, acolo tastezi numele jocului, dar search si vezi rezultatele.

| alexcs123 explică:

Nu am gasit.Cand intru in my computer imi apare iconita de la fifa 11 atata in rest nu gasesc nimic.

| alexcs123 explică:

Am gasit solutia mersi mult!