| cosminache a întrebat:

Mi-am luat un Gamepad Saitek PS2700 Rumble Pad pentru PC/PS2/PS3 ( http://www.emag.ro/......CPS2PS3%29 ) si am downloadat driverul pentru windows 7 32 bit. Si vreau sa joc Prince of Persia 4 si nu merge. Are undeva xbox 360 controller dar nu pot da click acolo. Si la controls nu merge sa pun un buton de pe gamepad. Sau la Serious Sam Frist Encounter HD am la options controller dar spune ca nu am nici un contrller conectat. Dar e in pc. Sau alte jocuri, de exemplu la spiderman web of shadows nu merge. Etc. Va rog. ajutor. Si m-am jucat SAN ANDREAS cu el. Idei?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merg vibratiile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am acelasi controller cumparat in 28 dec 2010 si nu imi merg vibratiile deloc chiar daca instalez driverele nu imi apare in controler optiune de vibratii lord_lukas69 id me YahooMess vb acolo