| cosminache a întrebat:

Am un Gamepad Saitek PS2700 Rumble Pad pentru PC/PS2/PS3 ( http://www.emag.ro/gamepad/gamepad-saitek-ps2700-rumble- pad-pentru-pc-ps2-ps3--pPS2700RumblePad%28PCPS2PS3%29 ) si nu-mi merg vibratiile la Prince Of Persia 4. Alte jocuri Nu am mai incercat. Nu stiu ce. Dar cum sa fac sa mearga? L-am configurat si am setat si vibratiile. L-am instalat

1 răspuns:
| Volkswagen a răspuns:

Incearca un driver de pe net pentru joypad, sau e posibil ca GamePad'ul sa nu aibe vibratie happy incearca pe alte jocuri si ai sa vezi