| ADY_5784 a întrebat:

Salut, particip la balul bobocilor si cum e la orice bal trebuie sa ma prezint la inceput, si am nevoie de idei pline de imaginatie, nu pot doar sa imi zic numele, clasa si gata, trebuie sa zic ceva care sa dea bine la public si la juriu, daca voi ati avut o prezentare reusita, sau stiti cum ar fi cel mai bine sa ma prezint va rog mult de tot sa ma ajutati!?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,sunt Ady, multi dintre voi ma cunosc. pot spune ca mi-ati fost ca niste frati in acesti 8 ani de scoala.voi profesorii mi-ati fost mereu alaturi, si m-ati ajutat in orice.nu as vrea sa ma despart de voi niciodata, va iubesc din suflet, o familie ca voi nu as fii putut avea in viata mea, nu as putea sa am colegi mai tari ca voi. si zambesti big grin funda?