| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Salut, pe acest pc pot juca orice joc cu setarile pe high?

Intel ® CoreTM i5 2500K 3.3GHz, 4GB DDR3 1333 MHz, HDD 1TB, ATI Radeon HD 6770 1GB

funda

2 răspunsuri:
| MakaroW a răspuns:

Da poti si pe very high i rezolutia mare

| Stefan89 a răspuns:

Desi tu ai cerintele necesare pentru a juca orice joc,din pacat,unele tot o sa-ti mai faca figuri,pe motiv de incompatibilitate, au fost facute special sa ruleze cu un anumit tip de componente, doar ca sa ne faca de bani.Tu o sa ai probleme cu placa video.Desi ATI dupa mine sunt foarte bune,mereu am avut numai ATI,unele jocuri nu le accepta sau daca le accepta, merge nasol.Iar procesorul daca vrei sa fie dedicat jocurilor, schimba-l cu un AMD Phenom X4