| LoveMusic a întrebat:

Pentru cei care au văzut în seara aceasta serialul "Cameleonii". Am fost plecată de acasă şi, v-aş ruga să-mi povestiţi cum a fost love struck Ceva interesant? L-am urmărit până acum şi dacă am pierdut vreun episod (unul big grin) l-am văzut dimineaţa în reluare. În caz că nu-l pot vedea redifuzat mâine, vă rog să-mi povestiţi ce s-a întâmplat, fără bătaie de joc big grin. Vă mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| andreea4ever a răspuns:

Azi nu a fost mare lucru.
Sebastian si-a dat seama ca Cameleonul a ascuns tabloul si pistolul(pardon de cacofonie)
El si Valentina au vorbin cu baiatul cu vedenii(bruno parca il cheama)si i-au zis ca a avut dreptate.
Vlentina modifica uniforma ei de guvernanta si se cearta cu Agata dar Augusto aproba uniforma.
Sol e ajutata de Ulises la o macheta, si cand lucreaza ei incep sa rada.Verisoara e cu mama ei in bucatarie si se uita la ei, verisoara spunandu-i ca Sol nu a mai ras asea niciodata cu Patricio.Mama face o moaca putin mirata.
Solange ii dauce Valentin o brata in semn de recunostinta ca a ajutat-o.
Cei trei baieti care au pus filmul pe net cu Valentina sunt santajati de Portilio sa gaseasca un motiv sa il dea afara pe Sebastian, cerandu-le parintilor sa semneze o petitie.Augusto e de de acord.
Cei trei sa bad cu Ulises, dar vine Valentina si ii desparte, spunand ca nu e corect sa se bata 3 la 1 si le da voie sa se bata cu el dar unul cate unul.Vine Francisca si vede ce se intampla, si promite ca o va sanctiona.
Episodul se termina cand Sol ii aude pe Agata si pe Portilo spunand ca Valentina e amanta tatalui ei.
TE pupicesk:*:*:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EHhee hee Poi ce`mi amintesctongue Uli a ajutat-o pe Sol la macheta:X Sol i-a facut cadou lui Valentina o bratara in semn de multumiretongue pentru sfaturitongue apoi Valentina si-a schimbat uniform ca nu ii placealaughing si-a facut-o decoltatatongue iar tatal lui Sol a acceptat-o in scoalatongue devenind uniforma oficialatongue pe la sfarsit Sol ia auzit pe cealalta guvernanta si pe papitoiu ala ca vb intre ei "Generalul e amantul lui Valentina de aceea a acceptat uniforma ei" si a inceput Sol sa planga si.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are poze cu solange in uniforma scolara di n film sa imi trimiteti poze pe id ana_georgy_ana! va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu crezi ca imi bat joc de tine dar cauta pe net CAMELEONI ACASA TV si vei vedea acolo ce episod vrea inima ta sa stii ca numi bat joc de tine crede-ma iti spun sincer cauta si vei vedea ca nu te mint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sebastian cu Valentina ies din inghisoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa rau de tot