| xXNikeXx a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie parola dezarhivare asasin cred3 va rog eu mult dau funda +vot! multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| TheTiger a răspuns:

Nu avem de unde stii ce parola ai tu la rar-u Assassin Creed III...Copiaza altu

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Te chinui sa fii prost sau e un talent?

| DeyCj a răspuns:

Dacă eram clar văzător ți-o ziceam, dar cum nu sunt, numa cel ce a pus-o o știe. Eventual vezi pe google că sunt programe de sprt parole prin brute forc, dar nu cred să fi fost așa de fără precauție încât să pună o parolă ușor de spart.Deci ia legătura cu deținătorul arhivei și cere-i parola.Succes

| xXNikeXx explică (pentru unknownn):

Seman cu un prost pe nume :unknwown